Πρόγραμμα και διαιτητές του τριημέρου

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 21-22 Οκτωβρίου 2023.

League Cup «Νίκος Σαμαράς» – Προκριματική Φάση

Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023

Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς», Ορεστιάδα 20.00: Α.Σ. Άθλος – Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Κουτσούλας, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Ζηλιασκοπούλου, Πυλούδης, Γραμματεία: Σαρδάνη.

Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023

Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς», Ορεστιάδα 17.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Πυλούδης, Βαλκανιώτης, Γραμματεία: Σαρδάνη.

Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023

Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς», Ορεστιάδα 18.00: Α.Σ. Άθλος – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Κουτσούλας, Ιωαννίδης, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Βαλκανιώτης, Σκαρλατούδη, Γραμματεία: Σαρδάνη.

Volley League Γυναικών – 1η αγωνιστική

Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023

Γυμναστήριο Μίκρας, 16.00: Α.Σ. Άρης – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Δρούκα, Καπλάνης, Γραμματεία: Πασπάλα.

Γυμναστήριο Μαρκοπούλου, 17.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Διαιτητές: Πρέντζας, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Ζαρμπίνης, Κατσιάρας, Γραμματεία: Τρίκκα.

Γυμναστήριο «Αντώνης Φώτσης», 18.00: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Βελώνης, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Σταθοπούλου, Βλάχος, Γραμματεία: Ιωάννου.

Γυμναστήριο «Απ. Κόντος», 18.45: Α.Ε.Κ. – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μάλφας, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Κώτσιας, Παυλάκης, Γραμματεία: Μισιάκα.

Γυμναστήριο «Μ. Μερκούρη», 19.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Γεωργοπούλου, Καπότης, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Γυμναστήριο «Γ. Γεννηματάς», 19.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Βουδούρης, Μενεσλής, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Τσίτσικας, Σταυράτη, Γραμματεία: Καλιγέρη.

*Οι αγώνες Α.Ε.Κ. – Α.Ο. Λαμίας 2013 και Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων θα διεξαχθούν χωρίς θεατές.

Pre League Γυναικών – 1η αγωνιστική

Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023

Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Πρέβεζας, 17.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Γεράνιος, Φλούδας, Παρατηρητής: Ιορδανίδης.

Γυμναστήριο «Ι. Λεμονίδης», 17.00: Α.Σ. Ελπίς – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μούζουλας, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Γυμναστήριο Βριλησσίων, 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Χαμπιλού, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Γυμναστήριο Κορίνθου, 18.00: Α.Σ.Π. Κορίνθου – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Διαιτητές: Κτενάς, Σπίνας, Παρατηρητής: Δημάκης.

Γυμναστήριο «Στ. Βενέτης», 18.00: Α.Ο. Αιγάλεω – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Νικάκης, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Πέρρος.

Γυμναστήριο «Π. Σαλπέας», 19.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Παπαχατζής Π., Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 1η αγωνιστική

Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023

«Ο. Παπαδόπουλος», 18.00: Α.Σ.Π. Γλυφάδας – Α.Ε.Π. Ολυμπιάς, Διαιτητές: Κατσούλης, Τομαράς.
1ο Γυμν. Ρέντη, 19.00: Αρμενική Πειραιώς – Α.Ο. Παγκρατίου, Διαιτητές: Διαμάντης, Μαλκοπούλου.
Λύκειο Μελισσίων, 20.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Τσίτσικας Ν., Τόλιος.

Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023

Νεάπολης Μυτιλήνης, 14.00: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Μαλλιάρα, Τσούρμας.
Λίντο, 14.00: Γ.Ε. Ηρακλείου – Γ.Σ. Κερατέας, Διαιτητές: Αγγελίδης, Καραπουλάκης.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 1η αγωνιστική

Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023

Ζηρίνειο, 15.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Γ.Σ. Ηλιούπολης, Διαιτητές: Οικονόμου Μ., Μαυρικίδου.
Α.Κ. Γουδίου, 17.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων – Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Κατερλή, Οικονομοπούλου.
«Ν. Παξιμαδάς», 18.30: Γ.Σ. Πετρούπολης – Α.Π.Ο. Δάφνη Αγ. Δημητρίου, Διαιτητές: Καλούδας, Σπίγγου.
Ολυμπίας, 19.30: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Βλάχος, Καντλή.

Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023

Βαρδινογιάννειο, 15.00: Ο.Φ.Η. – Α.Ο. Ένωση Ιλίου, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Παπαδάκη.
Σελεπίτσαρι, 16.00: Α.Ο. Ιωνικός – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Γεωργιάδης Στ.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 1η αγωνιστική

Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023

1ο Γυμ. Λάρισας, 17.00: Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Χλωρός, Βήτας.
Δ.Α.Κ. Ασβεστοχωρίου, 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Λούμσι.
«Μ. Παρασκευόπουλος», 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Ε.Σ. Μυγδονιακός, Διαιτητές: Τονονίδης, Σκαρλατούδη.
Δ.Α.Κ. Κυμίνων, 19.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Κουκουμάκας Π..

Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023

«Μ. Τσικίνας», 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Σ.Π.Α. Καρδίτσας, Διαιτητές: Δρανίτσας, Μπέλλος.
Ιωαννίνων, 18.00: Π.Α.Σ. Γιάννινα – Α.Π.Σ. Αίας, Διαιτητές: Αποστόλου, Τζελέτας.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *