Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη 2023-2024

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (Τρίτη 12/9) στα γραφεία της ΕΟΠΕ η κλήρωση για τον καταρτισμό του προγράμματος της Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024.

1η αγωνιστική (21 Οκτωβρίου)ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΠΣ Αίας
ΧΑΝΘ – ΣΠΑ Καρδίτσας
ΕΑ Λαρίσης -ΑΣ Αργώ Βόλου
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΑΣ Γιάννενα
ΑΣ Μακεδόνες – ΟΠΑΘ Περσέας
Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΑΕΣ Μυγδονιακός

2η αγωνιστική (28 Οκτωβρίου)
Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΠΣ Αίας – ΧΑΝΘ
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΑΣ Γιάννενα – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΕΣ Μυγδονιακός    – ΟΠΑΘ Περσέας

3η αγωνιστική (4 Νοεμβρίου)
ΧΑΝΘ – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΕΑ Λαρίσης – ΑΠΣ Αίας
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΟΠΑΘ Περσέας – ΑΣ Γιάννενα
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΣ Μυγδονιακός

4η αγωνιστική (11 Νοεμβρίου)
Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΕΑ Λαρίσης
ΠΑΣ Γιάννινα – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Αίας – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΕΣ Μυγδονιακός – ΑΣ Γιάννενα

5η αγωνιστική (18 Νοεμβρίου)
ΜΑΣ Νέα Γενεά – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΕΑ Λαρίσης – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΠΣ Αίας
ΟΠΑΘ Περσέας – ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΣ Γιάννενα – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΧΑΝΘ – ΑΕΣ Μυγδονιακός

6η αγωνιστική (25 Νοεμβρίου)
Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΑΣ Μακεδόνες
ΠΑΣ Γιάννινα – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΧΑΝΘ – ΕΑ Λαρίσης
ΑΠΣ Αίας – ΟΠΑΘ Περσέας
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΣ Γιάννενα
ΑΕΣ Μυγδονιακός – ΑΣ Αργώ Βόλου

7η αγωνιστική (2 Δεκεμβρίου)
ΟΠΑΘ Περσέας – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΑΣ Μακεδόνες – ΠΑΣ Γιάννινα
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΧΑΝΘ
ΑΣ Γιάννενα – ΑΠΣ Αίας
ΑΣ Αργώ Βόλου –    ΣΠΑ Καρδίτσας
ΕΑ Λαρίσης – ΑΕΣ Μυγδονιακός

8η αγωνιστική (9 Δεκεμβρίου)
Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΑΣ Γιάννενα
ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΠΑΘ Περσέας
ΧΑΝΘ – ΑΣ Μακεδόνες
ΕΑ Λαρίσης – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΑΠΣ Αίας – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΑΕΣ Μυγδονιακός    – ΣΠΑ Καρδίτσας

9η αγωνιστική (16 Δεκεμβρίου)
ΑΣ Αργώ Βόλου – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΑΣ Γιάννενα – ΠΑΣ Γιάννινα
ΟΠΑΘ Περσέας – ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδόνες – ΕΑ Λαρίσης
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΠΣ Αίας
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΑΕΣ Μυγδονιακός

10η αγωνιστική (23 Δεκεμβρίου)
Φοίνικας Αλεξ/πολης – ΣΠΑ Καρδίτσας
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΧΑΝΘ – ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λαρίσης – ΟΠΑΘ Περσέας
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΕΣ Μυγδονιακός – ΑΠΣ Αίας

11η αγωνιστική (6 Ιανουαρίου)
ΑΠΣ Αίας – Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΧΑΝΘ
ΑΣ Γιάννενα – ΕΑ Λαρίσης
ΟΠΑΘ Περσέας – ΜΑΣ Νέα Γενεά

ΑΣ Μακεδόνες – ΑΕΣ Μυγδονιακός

12η αγωνιστική (13 Ιανουαρίου)
ΑΠΣ Αίας – ΠΑΣ Γιάννινα
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΧΑΝΘ
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Γιάννενα – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΟΠΑΘ Περσέας – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΕΣ Μυγδονιακός – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

13η αγωνιστική (20 Ιανουαρίου)
ΠΑΣ Γιάννινα – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ Αίας
ΕΑ Λαρίσης – ΣΠΑ Καρδίτσας
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΑΣ Μακεδόνες – ΑΣ Γιάννενα
ΟΠΑΘ Περσέα – ΑΕΣ Μυγδονιακός

14η αγωνιστική (27 Ιανουαρίου)
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Αίας – ΕΑ Λαρίσης
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΣ Γιάννενα – ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΕΣ Μυγδονιακός – ΠΑΣ Γιάννινα

15η αγωνιστική (3 Φεβρουαρίου)
ΕΑ Λαρίσης – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
ΧΑΝΘ – ΠΑΣ Γιάννινα
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΑΠΣ Αίας
ΑΣ Μακεδόνες – ΣΠΑ Καρδίτσας
ΟΠΑΘ Περσέας – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΑΣ Γιάννενα – ΑΕΣ Μυγδονιακός

16η αγωνιστική (10 Φεβρουαρίου)
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΠΑΣ Γιάννινα – ΕΑ Λαρίσης
ΑΠΣ Αίας – ΑΣ Μακεδόνες
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΑΣ Γιάννενα
ΑΕΣ Μυγδονιακός – ΧΑΝΘ

17η αγωνιστική (17 Φεβρουαρίου)
ΑΣ Μακεδόνες – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΠΑΣ Γιάννινα
ΕΑ Λαρίσης – ΧΑΝΘ
ΟΠΑΘ Περσέας – ΑΠΣ Αίας
ΑΣ Γιάννενα – ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΑΕΣ Μυγδονιακός

18η αγωνιστική (24 Φεβρουαρίου)
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – ΟΠΑΘ Περσέας
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΣ Μακεδόνες
ΧΑΝΘ – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΑΠΣ Αίας – ΑΣ Γιάννενα
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΑΕΣ Μυγδονιακός – ΕΑ Λαρίσης

19η αγωνιστική (2 Μαρτίου)
ΑΣ Γιάννενα – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
ΟΠΑΘ Περσέας – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΣ Μακεδόνες – ΧΑΝΘ
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΑΠΣ Αίας
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΕΣ Μυγδονιακός

20η αγωνιστική (9 Μαρτίου)
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΣ Γιάννενα
ΧΑΝΘ – ΟΠΑΘ Περσέας
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣ Μακεδόνες
ΑΠΣ Αίας – ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΕΣ Μυγδονιακός – ΜΑΣ Νέα Γενεά

21η αγωνιστική (16 Μαρτίου)
ΣΠΑ Καρδίτσας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
ΑΣ Αργώ Βόλου – ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΣ Γιάννενα – ΧΑΝΘ
ΟΠΑΘ Περσέας – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Μακεδόνες – ΜΑΣ Νέα Γενεά
ΑΠΣ Αίας – ΑΕΣ Μυγδονιακός

22η αγωνιστική (30 Μαρτίου)
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – ΑΠΣ Αίας
ΠΑΣ Γιάννινα – ΣΠΑ Καρδίτσας
ΧΑΝΘ – ΑΣ Αργώ Βόλου
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣ Γιάννενα
ΜΑΣ Νέα Γενεά – ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΕΣ Μυγδονιακός – ΑΣ Μακεδόνες

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *