Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη 2023-2024

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (Τρίτη 12/9) στα γραφεία της ΕΟΠΕ η κλήρωση για τον καταρτισμό του προγράμματος της Α2 Γυναικών – Α Ζώνη για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024.

1η αγωνιστική (21 Οκτωβρίου)

ΓΣ Πετρούπολης – ΑΠΟ Δάφνη
ΑΕ Αμπελοκήπων- ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣΚ Ηρακλής – ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΟ Ιωνικός – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΟΦΗ – ΑΟ Ένωση Ιλίου

2η αγωνιστική (28 Οκτωβρίου)

ΟΦΗ – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΠΌ Δάφνη – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΟ Ιωνικός
ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΝΟΠ Ρεθύμνου

3η αγωνιστική (4 Νοεμβρίου)

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΟΦΗ
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΠΌ Δάφνη
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Ιωνικός – ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΓΣ Ηλιούπολις
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΟ Ένωση Ιλίου

4η αγωνιστική (11 Νοεμβρίου)

ΟΦΗ – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΠΌ Δάφνη – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΟ Ιωνικός
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΓΣ Ηλιούπολις

5η αγωνιστική (18 Νοεμβρίου)

ΓΣΚ Ηρακλής – ΟΦΗ
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟ Ιωνικός – ΑΠΌ Δάφνη
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ Ένωση Ιλίου

6η αγωνιστική (25 Νοεμβρίου)

ΟΦΗ – ΑΟ Ιωνικός
ΓΣ Πετρούπολης – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΠΌ Δάφνη – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΣΠ Απόλλων – ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΑΕ Αγ. Παρασκευής

7η αγωνιστική (2 Δεκεμβρίου)

ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΟΦΗ
ΑΟ Ιωνικός – ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΠΌ Δάφνη
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΟ Ένωση Ιλίου

8η αγωνιστική (9 Δεκεμβρίου)

ΟΦΗ – ΓΣ Ηλιούπολις
ΓΣ Πετρούπολης – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΟ Ιωνικός
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΠΌ Δάφνη – ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΑΣΠ Απόλλων

9η αγωνιστική (16 Δεκεμβρίου)

ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΟΦΗ
ΓΣ Ηλιούπολις – ΓΣ Πετρούπολης
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΟ Ιωνικός – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΠΌ Δάφνη
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟ Ένωση Ιλίου

10η αγωνιστική (23 Δεκεμβρίου)

ΟΦΗ – ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟ Ιωνικός
ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΑΠΌ Δάφνη

11η αγωνιστική (6 Ιανουαρίου)

ΑΠΌ Δάφνη – ΟΦΗ
ΑΣΠ Απόλλων – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΟ Ιωνικός – ΑΟ Ένωση Ιλίου

12η αγωνιστική (13 Ιανουαρίου)

ΑΠΟ Δάφνη – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Ηλιούπολις – ΓΣΚ Ηρακλής
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟ Ιωνικός
ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΟΦΗ

13η αγωνιστική (20 Ιανουαρίου)

ΓΣ Πετρούπολης – ΟΦΗ
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΠΟ Δάφνη
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣΚ Ηρακλής- ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟ Ιωνικός – ΓΣ Ηλιούπολις
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟ Ένωση Ιλίου

14η αγωνιστική (27 Ιανουαρίου)

ΟΦΗ – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΠΟ Δάφνη – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΣΠ Απόλλων – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΑΟ Ιωνικός
ΓΣ Ηλιούπολις – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΓΣ Πετρούπολης

15η αγωνιστική (3 Φεβρουαρίου)

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΟΦΗ
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΠΟ Δάφνη
ΑΟ Ιωνικός – ΑΣΠ Απόλλων
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΟ Ένωση Ιλίου

16η αγωνιστική (10 Φεβρουαρίου)

ΟΦΗ – ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΠΟ Δάφνη – ΑΟ Ιωνικός
ΑΣΠ Απόλλων – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΑΕ Αμπελοκήπων

17η αγωνιστική (17 Φεβρουαρίου)

ΑΟ Ιωνικός – ΟΦΗ
ΓΣΚ Ηρακλής – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΠΟ Δάφνη
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΣΠ Απόλλων
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΑΟ Ένωση Ιλίου

18η αγωνιστική (24 Φεβρουαρίου)

ΟΦΗ – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΟ Ιωνικός
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΠΟ Δάφνη
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΑΟΝ Αργυρούπολης

19η αγωνιστική (2 Μαρτίου)

ΓΣ Ηλιούπολις – ΟΦΗ
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟ Ιωνικός – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΑΠΟ Δάφνη
ΑΣΠ Απόλλων – ΑΟ Ένωση Ιλίου

20η αγωνιστική (9 Μαρτίου)

ΟΦΗ – ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣ Πετρούπολης – ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΟ Ιωνικός
ΑΠΟ Δάφνη – ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΓΣΚ Ηρακλής

21η αγωνιστική (16 Μαρτίου)

ΑΣΠ Απόλλων – ΟΦΗ
ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣ Ηλιούπολις – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟ Ιωνικός – ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΠΟ Δάφνη – ΑΟ Ένωση Ιλίου

22η αγωνιστική (30 Μαρτίου)

ΟΦΗ – ΑΠΟ Δάφνη
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΣΠ Απόλλων
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΓΣ Ηλιούπολις
ΓΣΚ Ηρακλής – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟ Ένωση Ιλίου – ΑΟ Ιωνικός

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *