Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη 2023-2024

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (Τρίτη 12/9) στα γραφεία της ΕΟΠΕ η κλήρωση για τον καταρτισμό του προγράμματος της Α2 Ανδρών – Α Ζώνη για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η αγωνιστική (21 Οκτωβρίου)

Αρμενική Πειραιώς – ΑΟ Παγκρατίου

ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΝΟΠ Ρεθύμνου

ΓΕ Ηρακλείου – ΓΣ Κερατέας

ΣΦΑΜ Φοίβος – ΓΣ Πετρούπολης

ΑΣΠ Γλυφάδας – ΑΕΠ Ολυμπιάς

ΑΣΠ Ερμής – ΡΕΠΟ

2η αγωνιστική (28 Οκτωβρίου)

ΑΣΠ Ερμής – Αρμενική Πειραιώς

ΑΟ Παγκρατίου – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης

ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΓΕ Ηρακλείου

ΓΣ Κερατέας – ΣΦΑΜ Φοίβος

ΓΣ Πετρούπολης – ΑΣΠ Γλυφάδας

ΡΕΠΟ – ΑΕΠ Ολυμπιάς

3η αγωνιστική (4 Νοεμβρίου)

ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΑΣΠ Ερμής

ΓΕ Ηρακλείου – ΑΟ Παγκρατίου

ΣΦΑΜ Φοίβος – ΝΟΠ Ρεθύμνου

ΑΣΠ Γλυφάδας – ΓΣ Κερατέας

ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΓΣ Πετρούπολης

Αρμενική Πειραιώς – ΡΕΠΟ

4η αγωνιστική (11 Νοεμβρίου)

ΑΣΠ Ερμής – ΓΕ Ηρακλείου

Αρμενική Πειραιώς – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης

ΑΟ Παγκρατίου – ΣΦΑΜ Φοίβος

ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΣΠ Γλυφάδας

ΓΣ Κερατέας – ΑΕΠ Ολυμπιάς

ΡΕΠΟ – ΓΣ Πετρούπολης

5η αγωνιστική (18 Νοεμβρίου)

ΣΦΑΜ Φοίβος – ΑΣΠ Ερμής

ΓΕ Ηρακλείου – Αρμενική Πειραιώς

ΑΣΠ Γλυφάδας – ΑΟ Παγκρατίου

ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΝΟΠ Ρεθύμνου

ΓΣ Πετρούπολης – ΓΣ Κερατέας

ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΡΕΠΟ

6η αγωνιστική (25 Νοεμβρίου)

ΑΣΠ Ερμής – ΑΣΠ Γλυφάδας

Αρμενική Πειραιώς – ΣΦΑΜ Φοίβος

ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΓΕ Ηρακλείου

ΑΟ Παγκρατίου – ΑΕΠ Ολυμπιάς

ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΓΣ Πετρούπολης

ΡΕΠΟ – ΓΣ Κερατέας

7η αγωνιστική (2 Δεκεμβρίου)

ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΑΣΠ Ερμής

ΑΣΠ Γλυφάδας – Αρμενική Πειραιώς

ΣΦΑΜ Φοίβος – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης

ΓΣ Πετρούπολης – ΑΟ Παγκρατίου

ΓΣ Κερατέας – ΝΟΠ Ρεθύμνου

ΓΕ Ηρακλείου – ΡΕΠΟ

8η αγωνιστική (9 Δεκεμβρίου)

 ΑΣΠ Ερμής – ΓΣ Πετρούπολης

Αρμενική Πειραιώς – ΑΕΠ Ολυμπιάς

ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΑΣΠ Γλυφάδας

ΓΕ Ηρακλείου – ΣΦΑΜ Φοίβος

ΑΟ Παγκρατίου – ΓΣ Κερατέας

ΡΕΠΟ – ΝΟΠ Ρεθύμνου

9η αγωνιστική (16 Δεκεμβρίου)

ΓΣ Κερατέας – ΑΣΠ Ερμής

ΓΣ Πετρούπολης – Αρμενική Πειραιώς

ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης

ΑΣΠ Γλυφάδας – ΓΕ Ηρακλείου

ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΟ Παγκρατίου

ΣΦΑΜ Φοίβος – ΡΕΠΟ

10η αγωνιστική (23 Δεκεμβρίου)

ΑΣΠ Ερμής – ΝΟΠ Ρεθύμνου

Αρμενική Πειραιώς – ΓΣ Κερατέας

ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΓΣ Πετρούπολης

ΓΕ Ηρακλείου – ΑΕΠ Ολυμπιάς

ΣΦΑΜ Φοίβος – ΑΣΠ Γλυφάδας

ΡΕΠΟ – ΑΟ Παγκρατίου

11η αγωνιστική (6 Ιανουαρίου)

ΑΟ Παγκρατίου – ΑΣΠ Ερμής

ΝΟΠ Ρεθύμνου – Αρμενική Πειραιώς

ΓΣ Κερατέας – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης

ΓΣ Πετρούπολης – ΓΕ Ηρακλείου

ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΣΦΑΜ Φοίβος

ΑΣΠ Γλυφάδας – ΡΕΠΟ

12η αγωνιστική (13 Ιανουαρίου)

ΑΟ Παγκρατίου – Αρμενική Πειραιώς
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΓΣ Κερατέας – ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πετρούπολης – ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΑΣΠ Γλυφάδας
ΑΣΠ Ερμής – ΡΕΠΟ

13η αγωνιστική (20 Ιανουαρίου)

Αρμενική Πειραιώς – ΑΣΠ Ερμής
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΑΟ Παγκρατίου
ΓΕ Ηρακλείου – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΣΦΑ Φοίβος – ΓΣ Κερατέας
ΑΣΠ Γλυφάδας – ΓΣ Πετρούπολης

ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΡΕΠΟ

14η αγωνιστική (27 Ιανουαρίου)

ΑΣΠ Ερμής – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΑΟ Παγκρατίου – ΓΕ Ηρακλείου
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΣΦΑΜ Φοίβος
ΓΣ Κερατέας – ΑΣΠ Γλυφάδας
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΕΠ Ολυμπιάς
Αρμενική Πειραιώς – ΡΕΠΟ

15η αγωνιστική (3 Φεβρουαρίου)

ΓΕ Ηρακλείου – ΑΣΠ Ερμής
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – Αρμενική Πειραιώς
ΣΦΑΜ Φοίβος – ΑΟ Παγκρατίου
ΑΣΠ Γλυφάδας – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΓΣ Κερατέας
ΓΣ Πετρούπολης – ΡΕΠΟ

16η αγωνιστική (10 Φεβρουαρίου)

ΑΣΠ Ερμής – ΣΦΑΜ Φοίβος
Αρμενική Πειραιώς – ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Παγκρατίου – ΑΣΠ Γλυφάδας
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΓΣ Κερατέας – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΡΕΠΟ

17η αγωνιστική (17 Φεβρουαρίου)

ΑΣΠ Γλυφάδας – ΑΣΠ Ερμής
ΣΦΑΜ Φοίβος – Αρμενική Πειραιώς
ΓΕ Ηρακλείου – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΑΟ Παγκρατίου
ΓΣ Πετρούπολης – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΓΣ Κερατέας – ΡΕΠΟ

18η αγωνιστική (24 Φεβρουαρίου)

ΑΣΠ Ερμής – ΑΕΠ Ολυμπιάς
Αρμενική Πειραιώς – ΑΣΠ Γλυφάδας
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Παγκρατίου – ΓΣ Πετρούπολης
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΓΣ Κερατέας
ΓΕ Ηρακλείου – ΡΕΠΟ

19η αγωνιστική (2 Μαρτίου)

ΓΣ Πετρούπολης – ΑΣΠ Ερμής
ΑΕΠ Ολυμπιάς – Αρμενική Πειραιώς
ΑΣΠ Γλυφάδας – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΣΦΑΜ Φοίβος – ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Κερατέας – ΑΟ Παγκρατίου
ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΡΕΠΟ

20η αγωνιστική (9 Μαρτίου)

ΑΣΠ Ερμής – ΓΣ Κερατέας
Αρμενική Πειραιώς – ΓΣ Πετρούπολης
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΓΕ Ηρακλείου – ΑΣΠ Γλυφάδας
ΑΟ Παγκρατίου – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΣΦΑΜ Φοίβος – ΡΕΠΟ

21η αγωνιστική (16 Μαρτίου)

ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΑΣΠ Ερμής
ΓΣ Κερατέας – Αρμενική Πειραιώς
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΓΕ Ηρακλείου
ΑΣΠ Γλυφάδας – ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Παγκρατίου – ΡΕΠΟ

22η αγωνιστική (30 Μαρτίου)

ΑΣΠ Ερμής – ΑΟ Παγκρατίου
Αρμενική Πειραιώς – ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – ΓΣ Κερατέας
ΓΕ Ηρακλείου – ΓΣ Πετρούπολης
ΣΦΑΜ Φοίβος – ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΣΠ Γλυφάδας – ΡΕΠΟ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *