Πρόγραμμα και διαιτητές για το διήμερο 3-0/02/2024

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 3-4 Φεβρουαρίου 2024.

Volley League – 14η αγωνιστική

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024

Γυμναστήριο Παραλίας Καλαμάτα, 17.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Γεράνιος, Βελώνης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Σπίνας, Κοσμάς, Γραμματεία: Αρμακόλλα.

Γυμναστήριο «Αλέξανδρος Νικολαΐδης» Πολίχνη, 19.00: Πήγασος Πολίχνης – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Λούμσι, Ψύχου, Γραμματεία: Πασπάλα.

Γυμναστήριο Ζηρινείου, 20.15: Α.Ο.Π. Κηφισιάς – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Μυλωνάκης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Βαρατάσης, Καπότης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024

Γυμναστήριο «Νίκος Σαμαράς» Ορεστιάδα, 16.30: Α.Σ. Άθλος – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμμ., Τονονίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Ζηλιασκοπούλου, Βαλκανιώτης, Γραμματεία: Σαρδάνη.

Ρεπό ο Α.Ο. Φοίνικας Σύρου.

Volley League Γυναικών – 16η αγωνιστική

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024

Γυμναστήριο Μετς, 16.30: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Πρέντζας, Βουδούρης, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Κολλάρου, Γεώργας, Γραμματεία: Τρίκκα.

Γυμναστήριο Μίκρας, 18.00: Α.Σ. Άρης – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Ισκάς, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Βασδέκης, Σταυρίδης, Γραμματεία: Κουμπλή.

Γυμναστήριο Χαλκιοπούλειο, 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Μουλά Λ., Μαυράκης, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Στάικος, Καλαντζής, Γραμματεία: Καραβάνα.

Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Πεύκων, 18.00: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Τσιούλα, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Δρούκα, Καπλάνης, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Γυμναστήριο «Π. Νικολαΐδης», 19.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Σαμοθράκης, Βέντρας, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Γυμναστήριο «Α. Φώτσης», 19.30: Ηλυσιακός Α.Ο. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Γεωργάκη, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Κατσιάρας, Κοσμόπουλος, Γραμματεία: Μισιάκα.

Pre League Ανδρών – 12η αγωνιστική

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024

Βαρδινογιάννειο, 16.00: Ο.Φ.Η. – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Τραχαλάκη, Αγγελίδης, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης.

«Μ. Παρασκευόπουλος», 18.00: Μ.Γ.Σ. Εθνικός – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Παπαχρήστου, Τονονίδης, Γραμματεία: Δήμου.

Δ.Α.Κ. Φλώρινας, 18.00: Α.Π.Σ. Ήφαιστος Φλώρινας – Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Δημητρίου, Χανός, Παρατηρητής: Κουκουμάκας Ν..

Κατσάνειο, 18.00: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής – Α.Ο. Φλοίσβος
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Μαυρίδης, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Pre League Γυναικών – 15η αγωνιστική

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024

Βριλησσίων, 17.45: Φ.Ο. Βριλησσίων – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Χαμπιλού, Μαλλιάρα, Παρατηρητής: Πολίτης.

«Ι. Λεμονίδης», 18.00: Α.Σ. Ελπίς – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Αβραμίδης, Παρατηρητής: Μαυρίδης.

Κορίνθου, 18.00: Α.Σ.Π. Κορίνθου – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Κτενάς, Παπαθανασίου, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

«Στ. Καλαϊτζής», 18.30: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Κουτσούλας, Γεωργιάδης Στ., Παρατηρητής: Καπάνταης.

«Π. Σαλπέας», 20.30: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Αρβανίτης, Τριανταφυλλόπουλος, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024

«Κρ. Πέρσης», 18.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση
Διαιτητές: Τόλιος, Τουμπανάκης, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 15η αγωνιστική

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024

«Ο. Παπαδόπουλος», 16.00: Α.Σ.Π. Γλυφάδας – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Δρόσος.

Ολυμπιάδος, 17.00: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς – Γ.Σ. Κερατέας, Διαιτητές: Γκόλφης, Βλάσσης.

Λύκειο Μελισσίων, 20.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος – Α.Ο. Παγκρατίου, Διαιτητές: Βλάχος, Κουρπανίδης.

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024

Λίντο, 14.30: Γ.Ε. Ηρακλείου – Α.Σ.Π. Ερμής, Διαιτητές: Αγγελίδης, Κόκκας.

Νεάπολης Μυτ., 17.30: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Μάλφας, Τσούρμας.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – 12η αγωνιστική

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024

«Μ. Τσικίνας», 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Μούζουλας, Ιωάννου.

Κατσιμήδου, 18.00: Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα – Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Χλωρός, Σφονδύλη.

ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Φοίνικας Πολίχνης, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Γεωργιάδης Εμμ..

2ο Λυκ. Κομοτηνής, 19.00: Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής – Α.Ο. Ορεστιάδας, Διαιτητές: Κυριακίδης, Έξαρχος.

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024

Μακεδονικού, 18.00: Α.Σ. Μακεδονικός – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Καπλάνης, Κουκουμάκας Π..

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 15η αγωνιστική

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024

Ζηρίνειο, 15.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Α.Π.Ο. Δάφνη Αγ. Δημητρίου, Διαιτητές: Παυλάκης, Σταθοπούλου.

Α’ Αργυρούπολης, 16.00: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Ο.Φ.Η., Διαιτητές: Τσίτσικας, Ρηγόπουλος.

Γουδίου, 17.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Σπίγγου, Σταυράτη.

Α’ Ηλιούπολης, 18.00: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Α.Ο. Ένωση Ιλίου, Διαιτητές: Μεταξά, Μουζακίτη.

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024

«Μ. Μερκούρη», 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Κουνδουράκη, Λινοξυλάκη.

Σελεπίτσαρι, 18.00: Α.Ο. Ιωνικός – Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Μέκιος, Δουκάκη.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 15η αγωνιστική

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024

1ο Γυμν. Λάρισας, 17.00: Ε.Α. Λαρίσης – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Μπατσίλα, Σουφλής.

Δ.Α.Κ. Ασβεστοχωρίου, 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά – Α.Π.Σ. Αίας, Διαιτητές: Δρανίτσας, Πασπάλα.

Δ.Α.Κ. Κυμίνων, 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Σ.Π.Α. Καρδίτσας, Διαιτητές: Κουκουμάκας Π., Παπαδόπουλος Αρ.

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024

«Μ. Τσικίνας», 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Π.Α.Σ. Γιάννινα, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Ψύχου.

ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Ισκάς, Βασδέκης.

Ιωαννίνων, 18.00: Α.Σ. Γιάννενα – Α.Ε.Σ. Μυγδονιακός, Διαιτητές: Αποστόλου, Αλεξίου.

Πηγή: volleyball.gr

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *