Πρόγραμμα και διαιτητές (06-08/01/2024)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 6-8 Ιανουαρίου 2024.

Volley League – 10η αγωνιστική

Σάββατο 6 Ιανουαρίου 2024

Γυμναστήριο Κροίσος Πέρσης, 20.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Κουτσούλας, Βουδούρης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Παπαθανασίου, Κατσιάρας, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Κυριακή 7 Ιανουαρίου 2024

Γυμναστήριο Νίκος Σαμαράς, Ορεστιάδα, 19.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Αβραμίδης, Ιωαννίδης, Παρατηρητής: Σαρδάνης, Επόπτες: Ζηλιασκοπούλου, Σκαρλατούδη, Γραμματεία: Σαρδάνη.

Δευτέρα 8 Ιανουαρίου 2024

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 17.00: Π.Α.Ο.Κ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Λούμσι, Σταυρίδης, Γραμματεία: Παναγιωτίδου.

Γυμναστήριο Αλ.Νικολαΐδης, Πολίχνη, 19.00: Πήγασος Πολίχνης – Α.Ο. Φοίνικας Σύρου
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Παπακοσμάς, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Πασπαλά.

Ρεπό ο Α.Ο.Π. Κηφισιάς.

Volley League Γυναικών – 12η αγωνιστική

Σάββατο 6 Ιανουαρίου 2024

Γυμναστήριο Μετς, 17.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Κώτσιας, Ρηγόπουλος, Γραμματεία: Μισιάκα.

Γυμναστήριο Χαλκιοπούλειο, 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Καραβάνα.

Γυμναστήριο Δ.Α.Κ. Πεύκων, 18.30: Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Ισκάς, Τσιούλα, Παρατηρητής: Κουκουμάκας Ν., Επόπτες: Σταυρίδου, Κοτσίκαρη, Γραμματεία: Χατζηγεωργίου.

Γυμναστήριο «Π. Νικολαΐδης», 19.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Γεωργοπούλου, Κοκορομύτη, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης, 19.00: Α.Ο. Θήρας – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Προκοπίου, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Δρόσος, Παυλάκης, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

Κυριακή 7 Ιανουαρίου 2024

Γυμναστήριο PAOK Sports Arena, 18.00: Π.Α.Ο.Κ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Κάλλης, Επόπτες: Καπλάνης, Ψύχου, Γραμματεία: Κουμπλή.

Pre League Ανδρών – 8η αγωνιστική

Σάββατο 6 Ιανουαρίου 2024

Βαρδινογιάννειο, 16.00: Ο.Φ.Η. – Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Αγγελίδης, Καραπουλάκης, Παρατηρητής: Καρπουζάς.

Μίκρας, 17.00: Α.Σ. Άρης – Γ.Σ. Πανιώνιος
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Παπαδόπουλος Αρ., Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Δ.Α.Κ. Φλώρινας, 17.45: Α.Π.Σ. Ήφαιστος Φλώρινας – Α.Ο. Φλοίσβος
Διαιτητές: Αβραμίδης, Πορτοκαλίδης, Παρατηρητής: Μαυρίδης Θ..

«Μ. Παρασκευόπουλος», 18.00: Μ.Γ.Σ. Εθνικός – Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής
Διαιτητές: Ιωαννίδης, Παπαχρήστου, Παρατηρητής: Δήμου.

Pre League Γυναικών – 11η αγωνιστική

Σάββατο 6 Ιανουαρίου 2024

«Κρ. Πέρσης», 17.00: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Νικάκης, Μεταξά, Παρατηρητής: Πέρρος.

Ζηρίνειο, 18.00: Ζ.Α.Ο.Ν. – Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Μαλλιάρα, Οικονομοπούλου, Παρατηρητής: Ονόπας.

Κορίνθου, 18.00: Α.Σ.Π. Κορίνθου – Απόλλων Καλαμάτας
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Σπίνας, Παρατηρητής: Δημάκης.

«Στ. Καλαϊτζής», 19.30: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Οικονόμου Μ., Παρατηρητής: Παπαστάμος.

Κυριακή 7 Ιανουαρίου 2024

«Α. Βαρίκας», 15.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Διαιτητές: Μαυρικίδου, Χαμπιλού, Παρατηρητής: Μαρκάτης.

Δευτέρα 8 Ιανουαρίου 2024

Βότση, 20.00: Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση – Α.Σ. Ελπίς
Διαιτητές: Μαυρίδης, Δημητρίου, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 11η αγωνιστική

Σάββατο 6 Ιανουαρίου 2024

Μετς, 13.30: Α.Ο. Παγκρατίου – Α.Σ.Π. Ερμής, Διαιτητές: Τσίτσικας, Βαρατάσης.

«Ν. Παξιμαδάς», 15.00: Γ.Σ. Πετρούπολης – Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Βλάχος, Μαλκοπούλου.

«Μ. Μερκούρη» Ρέθυμνο, 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Κουνδουράκη.

Ολυμπιάδος, 18.00: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος, Διαιτητές: Γεράνιος, Γκόλφης.

Κυριακή 7 Ιανουαρίου 2024

«Ι. Μέγγουλης», 16.00: Γ.Σ. Κερατέας – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Τουμπανάκης.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – 8η αγωνιστική

Σάββατο 6 Ιανουαρίου 2024

Κατσιμήδου, 18.00: Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα – Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Μπατσίλα, Δημόπουλος.

«Ι. Λεμονίδης», 18.00: Α.Σ. Ελπίς – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Μπέλλος, Παπαδοπούλου.

ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Δαλκιράνης.

«Ν. Σαμαράς», 18.00: Α.Ο. Ορεστιάδας – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Μαργαριτίδης, Ζηλιασκοπούλου.

Δ.Α.Κ. Πολίχνης, 20.00: Φοίνικας Πολίχνης – Α.Σ. Μακεδονικός, Διαιτητές: Μαλακίδης, Δρανίτσας.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 11η αγωνιστική

Σάββατο 6 Ιανουαρίου 2024

Αγ. Δημητρίου, 15.00: Α.Π.Ο. Δάφνη Αγ. Δημητρίου – Ο.Φ.Η., Διαιτητές: Σπίγγου, Κοσμόπουλος.

Απόλλωνος, 17.00: Α.Σ.Π. Απόλλων – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Πετούσης, Παπαχριστόπουλος.

Α’ Ηλιούπολης, 18.00: Γ.Σ. Ηλιούπολης – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Κατσούλης, Μουζακίτη.

Νότου, 19.00: Α.Ε. Αγ. Παρασκευής – Α.Ε. Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Τσίτσικας, Σταθοπούλου.

Κυριακή 7 Ιανουαρίου 2024

«Μ. Μερκούρη» Ρέθυμνο, 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Γ.Σ.Κ. Ηρακλής, Διαιτητές: Κουνδουράκη, Ξυδάκης.

Σελεπίτσαρι, 18.00: Α.Ο. Ιωνικός – Α.Ο. Ένωση Ιλίου, Διαιτητές: Γεωργιάδης, Καντλή.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 11η αγωνιστική

Σάββατο 6 Ιανουαρίου 2024

Δ.Α.Κ. Ευόσμου, 17.00: Α.Π.Σ. Αίας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Ιωάννου.

Καρδίτσας, 19.00: Σ.Π.Α. Καρδίτσας – Π.Α.Σ. Γιάννινα, Διαιτητές: Βήτας, Αθανασόπουλος.

Δ.Α.Κ. Κυμίνων, 19.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Α.Ε.Σ. Μυγδονιακός, Διαιτητές: Καπλάνης, Ψύχου.

Κυριακή 7 Ιανουαρίου 2024

Αγριάς, 18.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου – Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Καλαντζής, Σουφλής.

Ιωαννίνων, 18.00: Α.Σ. Γιάννενα – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Αποστόλου, Τζελέτας.

ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά, Διαιτητές: Κουκουμάκας Π., Δρανίτσας.

*Ο αγώνας ΑΠΣ Αίας – Φοίνικας Αλεξ/πολης βάσει της άδειας του αγώνα θα διεξαχθεί χωρίς θεατές.

Πηγή: volleyball.gr

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *